JAK NÁS MŮŽETE PODPOŘIT

Zaujal Vás tento projekt a rádi byste ho podpořili? Můžete se stát naším členem nebo darovat finanční příspěvek organizaci.


Finanční příspěvek

Přijímáme platby šekem odkazované na Nomadic preservation society, kreditními/debetními kartami nebo PayPal. Nezapomeňte, že pokud platíte PayPal, je nutno připočíst 4% na pokrytí nákladů z transakcí, jinak Váš příspěvek zhltne Paypal a nedostane se k Nomadicu.

Bližší iformace k dárcovství naleznete ZDE

Nomadic Preservation Society
PO BOX 1422
Belfast
BT4 9AT

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jestliže přispějete částkou vyšší než 50 liber nebo 85 amerických dollarů, automaticky se stáváte členem NPS. Budeme Vás nadále informovat o aktuálním dění. Předpokládá se, že projekt by měl trvat okolo tří let. Dostalo se nám již velké pomoci a nyní se těšíme na vzrušující úkoly, které jsou před námi.

Děkujeme Vám za Vaši podporu a velice si jí vážíme


Členství

Roční členský příspěvek činí 25 britských liber pro obyvatele Evropy včetně Irska (30 liber pro mimoevropské členy, 20 liber pro Brity a 50 liber pro rodinné členství – tady dvě děti a dva dospělé). Členství v organizaci Vám po celý rok zaručuje volný vstup na loď Nomadic (pokud na něm zrovna neprobíhají práce, které by to znemožňovaly), nabízí aktuální informace o projektu ve formě čtvrtletních časopisů Lone Star až do Vaší schránky (vycházejí v angličtině) a kalendář událostí a akcí konaných pro členy. Přihlášky můžete posílat buď poštou nebo elektronicky, více ZDE.
Roční členství trvá od 1. Ledna do 31. Prosince téhož roku. Během té doby dostanete 4 čísla časopisu Lone star, přičemž v posledním čísle je formulář pro prodloužení členství na další rok (eventuálně tak lze učinit prostřednictvím webu). Poplatek na další rok musí být uhrazen do 31. Ledna následujícího roku, pakliže tak neučiníte, má se za to, že členství nehodláte prodlužovat.
Pakliže se stanete členem později, například v půli roku, platíte stále stejný vstupní členský poplatek a čísla magazínu Lone star z toho roku Vám budou poslány zpětně (tedy dostanete všechny 4)
Jako členové organizace máte volný vstup na Nomadic, pokud je otevřen veřejnosti. V současné době je ovšem kvůli rozsáhlým pracím zavřený, jedinou možností návštěvy je kontaktovat Susie Millar, cena je 25 liber za osobu
Někteří členové organizace se v minulosti účastnili pomoci na odklízecích pracích na lodi, nyní jsou na výzvu Nomadic Charitable Trust tyto restaurační práce přerušeny, takže jakákoli pomoc z Vaší strany v tuto chvíli není možná.