LIDÉ V NPS

Členy společnosti Nomadic preservation society jsou lidé po celém světě. Stránka s portréty hlavních osobností NPS se právě připravuje. Aktivně se do naší organizace můžete zapojit i Vy!O mně

Jmenuji se Marie Ryšková a jsem koordinátorem projektu pro Českou republiku. K NPS jsem se dostala na sklonku roku 2008. Protože veřejně vystupuji na internetu jako milovník parníku Titanic, byla jsem kontaktována Evropským koordinátorem Philippem Delaunoyem s nabídkou aktivního zapojení do činnosti společnosti. Členem NPS jsem od počátku roku 2009. V současnosti překládám tiskové zprávy do češtiny, vytvářím internetové stránky lodi a společnosti na českém webu a snažím se informovat širokou veřejnost o možnostech podpory projektu.
V civilním životě pracuji jako architekt, zabývám se návrhy budov a interiérů a externě spolupracuji s jedním architektonickým ateliérem v Brně. Vystudovala jsem fakultu architektury na VUT v Brně. Je mi 25 let. Mým největším koníčkem je výtvarné umění, design a hudba, aktivně se zajímám o buddhismus. Parníku Titanic se věnuji od roku 2000 a v současné době pracuji na zprovoznění jeho webových stránek, které jsem vytvořila mezi lety 2002 a 2004 (bohužel díky mé nedostatečné gramotnosti v oblasti php a html nebyl tehdy přiveden k životu).
Pokud Vás zajímá cokoli o lodi Nomadic, Titanic, a nebo společnosti Nomadic preservation society, neváhejte mně kontaktovat, eventuálně se můžete obracet přímo na Evropské koordinátory projektu. Oficiální stránky NPS (v angličtině) i se všemi kontakty naleznete ZDE.